logo

Aktualności

Super systemy zabezpieczeń w sklepie napad.pl Nasza firma stale się rozwija. W ostatnim czasie dodaliśmy do kanonu naszych usług możliwość założenia naszym klientom taniego, bezprzewodowego internetu. działamy obecnie na terenie Poznania w okolicach Wingorad, oraz Ronda Śródka. Jeśli chcesz się dowiedzieć, czy możemy u Ciebie założyć Internet skontaktuj się z nami. barwienie aluminium

Wirusowy marketing

Jednym z elementów skutecznej reklamy jest bycie dostrzegalnym dla odbiorcy, dlatego też wiele z przykładów marketingu – niezależnie od tego czy jest to przestrzeń realna czy wirtualna – opiera się na szokowaniu oraz wzbudzaniu w odbiorcy odpowiednich emocji. Choć tradycyjna reklama pokazywana w przestrzeni publicznej obarczona jest konkretnymi normami, o tyle już ta internetowa rządzi się własnymi prawami, przybierając czasami nietypowy i zaskakujący wymiar.

W dobie dynamicznego rozwoju cywilizacji oraz nadmiaru bodźców dotarcie do klienta – znudzonego i kierującego się zwykle podejściem: „widziałem już chyba wszystko” - musi być nacechowane zupełnie innym wymiarem. Nieskuteczność tradycyjnej reklamy zastąpiono nietypowym marketingiem wirusowym, włączającym do zabawy samych klientów, uaktywniając ich i dając im narzędzia niezbędne do samodzielnego działania w przestrzeni wirtualnej. Zwykle więc przedsięwzięcie sprowadza się do indywidualnego przesyłania między internautami „zawirusowanych” treści reklamowych, przy czym za „wirus” uznawane jest tutaj błyskawiczne tempo rozpowszechniania informacji reklamowych. Żeby jednak było to możliwe, całość przekazu musi zostać odpowiednio opakowana, najlepiej w żart lub plotkę. To zwykle dwa najważniejsze elementy wzbudzające zainteresowanie w Sieci.

Dlaczego właśnie virale cieszą się tak dużą popularnością wśród marketingowców? Przede wszystkim dlatego, że są tanie i pozwalają solidnie budować wizerunek firmy, niezbędne jest jednak włączenie do współpracy specjalistów, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny.

Warto przeczytać również:
Sklepy www | Social | Nowa reklama | zakładki do książek cena druku