logo

Aktualności

makijaż permanentny Warszawa Nasza firma stale się rozwija. W ostatnim czasie dodaliśmy do kanonu naszych usług możliwość założenia naszym klientom taniego, bezprzewodowego internetu. działamy obecnie na terenie Poznania w okolicach Wingorad, oraz Ronda Śródka. Jeśli chcesz się dowiedzieć, czy możemy u Ciebie założyć Internet skontaktuj się z nami. płyny do chłodnic szczecin

Serwer

Serwery wchodzą w skład sieci komputerowych. Jednakże są one tak niezbędne, że należałoby o nich napisać coś więcej.

Otóż serwer jest czymś w rodzaju programu podtrzymującego działanie innych komputerów, będących podłączonymi do sieci. Serwer znajduje się także na komputerze, ale takowy musi być wyposażony w ogromną pamięć masową oraz operacyjną. Serwery udostępniają zasoby, dane i informacje innym komputerom, które są do niego podłączone. Czasami słyszy się o tym, że serwer został przeciążony.

Oznacza to, że zbyt duża ilość użytkowników komputerów do niego podłączonych, korzystała z niego w tym samym momencie i jego pamięć tego nie wytrzymała. Często więc bywa tak, że w takiej chwili nie ma możliwości połączenia się z serwerem. Ludzie za niego odpowiedzialni często powiększają jego pamięć, na rzecz wygody użytkowników. Zazwyczaj pamięć zwiększa się wraz z wzrostem popularności jakieś strony WWW. Na początku nie wykupuje się zbyt dużej ilości pamięci, bo nie ma się pewności czy strona zyska sukces, a im więcej pamięci, tym więcej się płaci. Logiczne.

Warto przeczytać również:
Sklepy www | Social | Nowa reklama |