logo

Aktualności

http://skuteczni.pl Nasza firma stale się rozwija. W ostatnim czasie dodaliśmy do kanonu naszych usług możliwość założenia naszym klientom taniego, bezprzewodowego internetu. działamy obecnie na terenie Poznania w okolicach Wingorad, oraz Ronda Śródka. Jeśli chcesz się dowiedzieć, czy możemy u Ciebie założyć Internet skontaktuj się z nami. termoprasy

Sieć komputerowa LAN

Tak już to niestety bywa na tym świcie, że trudno znaleźć ideał. Tak bywa w przypadku rzeczy, zwierząt, ale i w przypadku człowieka. Wszystko i wszyscy mają jakieś dobre i zła cechy. Nie czas teraz jednak mówić o człowieku, ponieważ tematem są wady i zalety bezprzewodowych sieci.

Zaczynając od zalet, takowych jest sporo, toteż ludzie często decydują się na skorzystanie z tego typu sieci. Pierwszą dobą cechą jest mobilność. Końcówki mogą być bowiem przemieszczane. Drugą zaletą jest niewątpliwie nieskomplikowana instalacja. Nie trzeba bowiem przeciągać kabli i zastanawiać się, gdzie takowe powinny być podłączone. Elastyczność to kolejny plus sieci bezprzewodowej.

Można dokładać końcówki i nie sprawia to problemu. Jeżeli chodzi o zasięg, takowy także jest spory. Sięga od kilku do kilkudziesięciu metrów. Zaletą jest też szybka rozbudowa i modyfikacja takiej sieci. Jeżeli zaś chodzi o wady, takowych jest mniej, ale niektóre z nich zniechęcają do wyboru sieci bezprzewodowej, dlatego też ludzie nie zawsze się na nią decydują.

Po pierwsze niekompatybilność rozwiązań różnych producentów, po drugie o wiele niższe bezpieczeństwo, po trzecie występujące zakłócenia sygnału sieci i po czwarte niska prędkość przesyłu danych w porównaniu z innymi sieciami. To często zniechęca ludzi.

Warto przeczytać również:
Sklepy www | Social | Nowa reklama |